Oznacz wszystkie obejrzane musicale i filmy muzyczne [pobierz listę]


Jesteś fanem musicalu, który widział już tyle, że zaczyna się gubić w obejrzanych tytułach? A może jesteś świeżynką w temacie i chcesz przekonać się, jakie kultowe produkcje musisz nadrobić? Wystarczy, że uwielbiasz ten gatunek – mam coś dla Ciebie!


Zaczęło się od ambitnych planów przygotowania na kanał YouTube materiału o 100 musicalach teatralnych, które chcę obejrzeć. Nie wyszło z prostego powodu – widziałam ich już tyle, że odnalezienie kolejnej setki graniczyło z cudem. Nie spoczęłam jednak na laurach i delikatnie zmieniłam koncepcję filmu: tak powstało 100 musicali, które, moim zdaniem, każdy powinien zobaczyć.


W trakcie jego przygotowywania odkryłam jednak, że jestem zmuszona porządnie się ograniczyć. Miałam w głowie znacznie więcej tytułów, niż tytułowa setka! A co z filmami muzycznymi? Dużo tego! Jak kontrolować wszystkie obejrzane produkcje i nie pogubić się z tym, co jeszcze musimy nadrobić?
Przybywam na ratunek!
Klikając w poniższą grafikę możecie pobrać plik, który zawiera listę chyba wszystkich istniejących musicali i filmów muzycznych. Możecie ją wydrukować i odhaczać, co już udało się Wam zobaczyć. Listę postaram się na bieżąco uaktualniać, a jeżeli o jakimś tytule zapomniałam, śmiało dajcie o tym znać w komentarzu.
Mam nadzieję, że plik będzie dla Was przydatny :) Jeżeli skorzystacie z listy, śmiało udostępniajcie efekty w swoich social mediach, oznaczając /wybrednamaruda, czy to na Instagramie, czy Facebooku.ZOBACZ TAKŻE:


Też kochasz musicale? 
Dołącz do grupy dla fanów musicalu – uMUSICALnieni